O autorce bloga


Cześć! Jestem Aga :-)

Z zawodu jestem psychologiem, z powołania poławiaczem talentów. 
W 2014 roku porzuciłam smog Krakowa dla deszczowego Londynu.

Praca

Do tej pory miałam okazję pracować jako rekruter, sourcer i manager zarówno dla globalnych korporacji jak i startupów. Tutaj znajdziesz mnie i moje wirtualne CV na LinkedIn.

Dlaczego piszę bloga?

Chciałabym, aby ten blog źródłem łatwo przystępnej wiedzy z zakresu rekrutacji i sourcingu dla tych mniej i bardziej doświadczonych. Wciąż niewiele jest miejsc w internecie, gdzie można poczytać o HRze bez nadęcia i korpo-mowy. A ja marzę, aby mój czytelnik pochłaniał wiedzę branżową z taką przyjemnością jak czyta się kryminały mistrzów gatunku.

Po pracy

Kocham ludzi, technologię, podróże i dobre flat white z rana. ☕ W 2020 zwolniłam tempo. Piję więcej kawy, więcej spaceruję i tęsknię za ludźmi.
Public speaking

Występowałam dla ponad stu osób na konferencji dla start-upów w Kijowie oraz dla mniejszej grupy z warsztatem na temat diversity sourcing ROC Day w Krakowie.

Blog i co dalej...?

Blog to moje i tylko moje subiektywne spostrzeżenie na branżę rekrutacyjną/tech, sourcing i życie w Londynie.


Jeśli pracujesz w HR/EB/Rekrutacji w Londynie i okolicy zajrzyj do mojej grupy na Facebooku: Polish Recruiters and HR Community (London). Zróbmy razem coś wartościowego dla naszej społeczności!

Masz pytania? Napisz do mnie: Aga@Ministryoftalent.co.uk

Zdjęcia na stronie są mojego autorstwa lub pochodzą z banków zdjęć: Stocksnap oraz Freedigitalphotos

Komentarze